15 49.0138 8.38624 https://wuut.sk/wp arrow 0 arrow 0 1 Váš e-mail bol odoslaný! Došlo k problému. Prosím skúste znova. NEW HOT SALE cookie-true 600

Referencie

Referencie

%

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV

%

NÁVRATNOSŤ ZÁKAZNÍKOV

%

SPOĽAHLIVOSŤ KVALITY

Táto referencia sa vzťahuje na nám dodané výrobky spoločnosťou Wuut s.r.o. Od spoločnosti Wuut s.r.o. sme si objednali niekoľko menších doplnkov pre náš podnik Dublin Caffe. Pán Schlosser – majiteľ firmy, sa počas konzultácií o finálnej podobe výrobku vždy ochotne zastavil na prevádzke, aby sme potrebné detaily prebrali osobne. S finálne dodanými výrobkami vyjadrujeme spokojnosť ako po stránke kvalitatívnej, tak aj z pohľadu rýchlosti dodávky ak vezmeme do úvahy, že ide o ručnú prácu. Na základe týchto skutočností predpokladáme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

Tomáš Callo

Majiteľ, Dublin Caffe

Dovoľte sa nám touto cestou poďakovať za profesionálny a promptný prístup Vašej spoločnosti pri dodávkach a výrobe produktov pre naše prevádzky. Sme veľmi radi ,že všetky naše požiadavky dokážete pretvoriť do reálnej podoby. Veríme, že v budúcnosti  Našu spoluprácu rozšírime a prajeme vám i celému tímu spoločnosti Wuut craftmen veľa úspechov a čo najviac spokojných zákazníkov.

Jozef Janoško

Prevádzkar, Lobby Košice

Na blízkej spolupráci s firmou Wuut craftmen si najviac ceníme kreativitu a kvalitný servis. Naše nápady dokážu naozaj realizovať do podoby, ktorá spĺňa profesionálne prevedenie nových trendov v oblasti úžitkového dizajnu svetovej kvality. Dúfame, že naša obojstranná spolupráca bude aj naďalej úspešne pokračovať pri ďalších projektoch.

Tony Velich

Head Bartender, Sky Bar BRATISLAVA

Na základe našej dlhodobej spolupráce  by sme chceli prejaviť spokojnosť s výrobkami od vašej spoločnosti. Snažíme sa naším zákazníkom ponúkať kvalitný a jedinečný zážitok v oblasti gastronómie, ktorý sa maximálne spája s produktmi vašej spoločnosti Wuut craftmen. Nápaditosť, originalita a kvalita sú základom našej filozofie a sme radi že aj v tomto dokážeme nájsť spoločnú reč. Prajeme Vám veľa úspechov a dúfame, že naďalej naša spolupráca potrvá tak ako tomu bolo doteraz.

Jozef Kaňuch

Majiteľ, Nico Caffe

ROKOV SKÚSENOSTI

VYROBENÝCH VÝROBKOV ROČNE

POTEŠ MA

Náhľad E-mailu

Tento úžasný kúsok by mi urobil veľkú radosť, však ho pre mňa kúpiš? :)

KÚP TERAZ

Návrh

E-mail Settings

X