15 49.0138 8.38624 https://wuut.sk/wp arrow 0 arrow 0 1 Váš e-mail bol odoslaný! Došlo k problému. Prosím skúste znova. NEW HOT SALE cookie-true 600

O nás

O nás

Čím viac srdce cíti a oko vidí, tým viac ruky dokážu pretvárať myšlienku do niečoho unikátneho.

GASTRO

Naše výrobky sú realizované na mieru, podľa potrieb a vízie zákazníka od návrhu k vizualizácii až po výrobu tak, aby sa dosiahol želaný výsledok. Každý krok konzultujeme s našim zákazníkom.

MÓDA

Naše módne doplnky s originálnym dizajnom sú vyrobené z trvácnych materiálov tej najvyššej kvality určite dotvoria Váš vzhľad na akejkoľvek príležitosti.

.

ÚŽITKOVÝ DIZAJN

Cenovo dostupné, štýlové doplnky do vášho príbytku a výrobky dennej spotreby s originálnym dizajnom určite neostanú bez povšimnutia.

Kto sme

Sme malá rozvíjajúca sa firma, ktorá vznikla v roku 2013. Máme bohaté skúsenosti v oblasti spracovania dreva a iných materiálov, ktoré však siahajú až do roku 1993.

Naše výrobky

Naše výrobky sú realizované na mieru, podľa potrieb a vízie zákazníka. Pri výrobkoch na zákazku postupujeme od návrhu k vizualizácii až po výrobu, aby sa dosiahol želaný výsledok. Každý krok konzultujeme s našim zákazníkom.

REZANIE LASEROM

GRAVÍROVANIE LASEROM

 

REMESELNÁ VÝROBA

 

POTEŠ MA

Náhľad E-mailu

Tento úžasný kúsok by mi urobil veľkú radosť, však ho pre mňa kúpiš? :)

KÚP TERAZ

Návrh

E-mail Settings

X